#
#
Mes socialiniuose tinkluose
#
#

Inga Kardauskienė

Mokykla: Klaipėdos rajono Agluonėnų pagrindinė mokykla

Mokykla: Mažeikių rajono Tirkšlių Juozo Vitkaus – Kazimieraičio pagrindinė mokykla


Kauno technologijos universitete baigiau EMBA studijas (tarptautinė verslo administravimo magistrantūra vadovams). Prieš tai mokiausi statybos inžinerijos Klaipėdos universitete. Dirbu Klaipėdos valstybiniame muzikiniame teatre vadovo pavaduotoja. 

Esu atsakinga už koordinavimą, teatro veiklų, projektų įgyvendinimą. Be to, šiuo metu dirbu ir prie Europos Sąjungos projekto „South Baltic“ – koordinuoju jį.

Kiekvieną žmogų vertinu kaip asmenybę, turinčią savą supratimą, nuomonę, charakterį. To paties supratimo tikiuosi ir iš aplinkinių. Jei atsitinka kitaip – vertinu kaip dar vieną nuomonę. Man baigus 9 klases klasės auklėtoja tėvams rekomendavo net nesvajoti apie mano mokymąsi aukštojoje mokykloje... O mokykla turėtų būti ne tik žinių šaltinis, bet ir motyvacijos mechanizmas.    

„Kūrybinės partnerystės“ – puiki galimybė mokykloms išsiskirti, pažiūrėti vieniems į kitus kitaip, sukauptas žinias keisti į naujas patirtis.

Esu įsitikinusi, kad dalyvavimas projekte yra tikslingas ir naudingas visoms pusėms. Panaudodama savo organizavimo ir administravimo patirtį, žinias labai noriu prisidėti kuriant bei plėtojant kūrybinius tinklus ir prie to, kas daro mus laimingesnius.

DĖMESIO: Svetainė buvo naudojama projekto vykdymo metu, nuo 2015 m. nebeatnaujinama ir 2020 m. bus uždaryta. Aktualios informacijos ieškokite Ugdymo sode.