#
#
Mes socialiniuose tinkluose
#
#

Radvilė Šumilė

Mokykla: Panevėžio rajono Velžio gimnazija

Mokykla: Kaišiadorių r. Paparčių pagrindinė mokykla


Pastaruosius penkerius metus dirbu su Dalios Ibelhauptaitės suburta jaunų operos talentų, pasklidusių po visą pasaulį, trupe – „bohemiečiais“. Aktyviai prisidedu statant operas, formuojant jų „viešąjį veidą“, klasikinės operos muzikos artinimo prie jaunimo ir, atvirai kalbant, bilietų pardavimo.

Operoje atsidūriau atsitiktinai, labiau vedina intucijos. Visą laiką buvau ir esu arti muzikos. Grojau pianinu, galvojau profesonaliai groti, bet buvau per daug smalsi ir kitiems dalykams – užsienio kalboms, teatrui, istorijai. Studijavau politiką, nors niekada nežiūrėdavau „Panoramos“. Kad turėčiau alternatyvą intensyvioms studijoms TSPMI, džiazavau. Domėjausi įvairiomis dainavimo technikomis. Tuo pat metu labai aistringai pamilau teatrą.

Esu smalsi. Ne tik įvairioms meno sritims, bet ir galimybei pažinti žmones. Labai įdomu analizuoti ir „narplioti“ save bei draugus. Dėl įvairių dvasinių žinių mokausi būti atvira ir rami.

Stengiuosi nepamiršti, kaip jaučiausi ir kokia buvau paauglė, kaip augau ir keičiausi. Sąmoningai bandau „užkonservuoti“ tuos prisiminimus, kad galėčiau lengviau suprasti vaikus, jų laimes ir vargus. Labai tikiu, kad nieko nėra labiau išlaisvinančio ir kuriančio gryną laimę, kaip atviras dalijimasis ir pasitikėjimas. Priėmimas ir buvimas kartu. Labai atidžiu klausymusi tikiuosi sukurti sąlygas vaikams sužydėti. Žinau, kad skamba pretenzingai. Bet tikiu, kad mokytojų ir menininko pagalba galima įveisti galingus sodus.


DĖMESIO: Svetainė buvo naudojama projekto vykdymo metu, nuo 2015 m. nebeatnaujinama ir 2020 m. bus uždaryta. Aktualios informacijos ieškokite Ugdymo sode.