#
#
Mes socialiniuose tinkluose
#
#

Ingrida Dubinskaitė

Mokykla: Vilniaus licėjus

Mokykla: Vilniaus Vilnios pagrindinė mokykla

Mokykla: Kauno „Žiburio" vidurinės mokyklos projektas „Labas, „štabas“ raportuoja!"


Jei trumpai, esu „iš dviejų dalių“ : TV projektų, renginių scenaristė/režisierė (1996-dabar) ir darnaus vystymosi konsultantė (2007-dabar). 

Jei plačiau: partnerė ir kūrybos vadovė renginių projekte „KOVO3“ ; direktorė ir konsultantė darnaus vystymosi konsultacijų bendrovėje „Alchemic“ ; filmo gamybos lektorė bei moderatorė edukaciniuose projektuose vaikams/jaunimui (2008-dabar) : „Kino busas“ , „Ežio inkubatorius“, „Mokausi iš kino“ ; dalyvavau vykdant socialinius projektus: „Darom“, „Idėjų diena“, „Žaliasis Skalvijos sezonas“ ir pan. 
Kasdien savo veiklose: formuoju projektų komandas, vadovauju skirtingų interesų grupių bendradarbiavimui, moderuoju idėjų generavimus ir projektų vykdymus, pradines idėjas verčiu įvykiais, matuoju jų poveikį. Ir, regis, – man sekasi…

Tačiau šis iššūkis – vienas pačių didžiausių bei atsakingiausių. Dėl to aš čia. Dar dėl to, kad vaikystėje svajojau būti mokytoja. Ir dėl to, kad man garbė prisijungti prie šio vertingo ir naudingo Lietuvai projekto.

DĖMESIO: Svetainė buvo naudojama projekto vykdymo metu, nuo 2015 m. nebeatnaujinama ir 2020 m. bus uždaryta. Aktualios informacijos ieškokite Ugdymo sode.