#
#
Mes socialiniuose tinkluose
#
#

Vytautas Eidėjus

Mokykla: Zarasų „Ąžuolo“ gimnazija

Mokykla: Kupiškio Lauryno Stuokos – Gucevičiaus gimnazija

Mokykla: Anykščių raj. Viešintų pagrindinė mokykla-daugiafunkcis centras


Šiame projekte dalyvauju, nes trokštu patirti ilgalaikį mokymo(si) procesą su mokinių grupe. Niekad nesu organizavęs ir vedęs ilgalaikių mokymų - tai iššūkis ir galimybė įgyti naujos patirties. Išties noriu semtis ir dalintis patirtimi su kolegomis, kurie taip pat dalyvaus šioje programoje. Apskritai man patinka dirbti su jaunimu, kurti atviro bendravimo erdvę ir kiekvienas susitikimas su jaunimu man yra naujas potyris ir mokymo(si) galimybė.

Šiuo metu dirbu Gražutės regioniniame parke vyriausiuoju specialistu, tai bene kūrybiškiausias darbas, koks tik įmanomas valstybės tarnyboje – esu atsakingas už vaikų ir jaunimo ekologinio švietimo programų kūrimą ir įgyvendinimą regioniname parke.
Gyvenu viename gražiausių rytų Aukštaitijos miestelių, Salake, kuriame esu pasinėręs į vietos bendruomenės gyvenimą: esu Salako seniūnaitis, vietos bendruomenės „Sakalas“ savanoris, vadovauju neformalaus ugdymo įstaigai  „Gebėjimų ugdymo centras“.

Šiuo metu dalyvauju ilgalaikėje mokymo programoje „ToT - Training of Trainers“ (2010-2012). Nuo 2007 m. esu tarptautinio projekto “The Baltic Sea Project” Fenologinių stebėjimų programos koordinatorius (Lietuvos jaunųjų gamtininkų centras). Nuo 2009 m. programos “Veiklus jaunimas” Europos Savanorių tarnybos savanorių Gražutės regioniniame parke mentorius.  Nuo 2011 GLOBE  programoje dalyvaujančių mokyklų ekspertas.

Pomėgiai: gamta, teatras, knygos.

DĖMESIO: Svetainė buvo naudojama projekto vykdymo metu, nuo 2015 m. nebeatnaujinama ir 2020 m. bus uždaryta. Aktualios informacijos ieškokite Ugdymo sode.