#
#
Mes socialiniuose tinkluose
#
#

Deividas Vainauskas

Mokykla: Klaipėdos Vydūno vidurinės mokyklos projektas „Kūryba = O2"

Mokykla: Anykščių Jono Biliūno gimnazijos projektas „Chemija būna smagu"

Mokykla: Prienų r. Stakliškių vidurinės mokyklos projektas „Bendravimo chemija“

Mokykla: Šiaulių rajono Raudėnų mokyklos projektas „3 komandinio kūrybinio mąstymo instrumentai – SISTEMA (Projektas, Procesas, Vertė)“


Po mokyklos baigimo pasirinkau studijas VU Chemijos fakultete. 2012 m. sėkmingai jas baigiau. Šiuo metu studijuoju VU Nanomedžiagų chemijos magistrantūroje. Per studijas įsitraukiau į mokslinę veiklą ne tik fakultete, bet ir chemijos institute. Įgavau patirties ir Lietuvoje, ir užsienyje, stažavausi 3 mėn. Budapešte (terminės plazmos padalinyje) ir norėčiau pasidalinti įvaria patirtimi ne tik fundamentaliųjų mokslų srityse. Norėčiau supažindinti kitus žmones su mus supančiu pasauliu, kartu išsiaiškinti kartais paprastus, kartais sunkiai suprantamus reiškinius, pateikti mokslą ne kaip formulių rinkinį, o kaip žmogaus pažinimo, integracijos su pasauliu - ryšio sintezę. Papildomai domiuosi įvairiomis temomis, o ypač: medicina, žmogaus anatomija ir psichologija, technika ir technologijomis. Manau, esu linksmas, komunikabilus ir linkęs į kompromisus. Tikiuosi bendromis jėgomis - nuversime kalnus!

DĖMESIO: Svetainė buvo naudojama projekto vykdymo metu, nuo 2015 m. nebeatnaujinama ir 2020 m. bus uždaryta. Aktualios informacijos ieškokite Ugdymo sode.