#
#
Mes socialiniuose tinkluose
#
#

Milginta Palubinskaitė

Mokykla: Klaipėdos rajono Endriejavo vidurinės mokyklos projektas „Vadovėlis ant sienų“


Labai mėgstu vaikštinėti šen bei ten. Ir taip jau atsitiko, kad vienąkart taip bevaikštinėdama ir genama smalsumo užsukau į vieną teatro studiją ir... likau joje. Po to baigiau vieną mokyklą, įstojau į kitą, nes ruošiausi tapti rimtu žmogumi, bet...

Žodžiu, išstojau aš iš tos mokyklos, susikroviau lagaminą ir, palikusi namus, draugus ir giminiečius, atvykau į Klaipėdą. Čia įstojau ir baigiau teatro režisūros studijas Klaipėdos universitete. Dabar tęsiu teatrologijos magistrą tame pačiame universitete. Dirbu Klaipėdos valstybiniame muzikiniame teatre režisieriaus asistente bei šviesų operatore. Su kolegomis turime įsisteigę „VšĮ Laisvasis Teatras“.

O šiaip tai ar esate sau kada uždavę klausimą: Kas yra teatras? Man teatras – vieta, į kurią atklydę žmonės su skirtingomis individualiomis  patirtimis išmoksta susikalbėti. Tai vieta, kur galima ir būtina klysti ir kur visi tavo trūkumai virsta privalumais. Čia tiesiog gera būti.
O svarbiausia - tokią vietą galime susikurti kiekvienas iš mūsų. 

Tereikia patikėti.    

DĖMESIO: Svetainė buvo naudojama projekto vykdymo metu, nuo 2015 m. nebeatnaujinama ir 2020 m. bus uždaryta. Aktualios informacijos ieškokite Ugdymo sode.