#
#
Mes socialiniuose tinkluose
#
#

Indrė Puišytė

Mokykla: Šakių rajono Gelgaudiškio vidurinės mokyklos projektas „116 cheminių elementų"

Mokykla: Kaišiadorių r. Žiežmarių gimnazijos projektas „Kaip legalizuoti judesį mokymosi procese, kad jis padėtų, o ne trukdytų“


Žmogus yra sutvertas judėti, tačiau vien paprasto judėjimo man nepakako jau vaikystėje. Tad nuo septynerių metų pradėjau šokti baletą Kauno Valstybinio muzikinio teatro baleto studijoje. Vėliau įstojau į Klaipėdos universitetą,  baigiau choreografijos bakalauro ir magistrantūros studijas. Studijuodama supratau, kad geriausiai save išreikšti galiu per šiuolaikinį šokį, nes čia yra suteikiama didžiulė laisvė augti bei skleistis kaip asmenybei, atrandant savyje vis naujų nepažintų dalykų. Kaip šokėja ir pedagogė savo kūrybą tęsiu Kauno šokio teatre „AURA“ bei kituose šokio kolektyvuose su įvairaus amžiaus vaikais, bei jaunimu. Dėstau klasikinio, šiuolaikinio–modernaus, jazz stiliaus šokio technikas bei jų subtilybes. Taip pat dirbu choreografinį darbą, kurių paskutinis pirmoji Klaipėdoje sukurta roko opera „Eglė – žalčių karalienė“. Nuolat tobulinuosi šokio seminaruose pas užsienio choreografus. Aktyviai dalyvauju įvairiuose meno skleidimosi vietose, teatras, tapyba, fotografija ir kiti vizualieji menai.  

Dirbant su vaikais dalinuosi ne tik specializacijos žiniomis, bet ir gyvenimiška patirtimi. Kaip asmenybė jaunime stengiuosi ugdyti jų individualumą, saviraišką, padėti jiems atsiverti savęs paieškoms ir atradimams. Kaip šokėja–choreografė – pasidalinti savo sukaupta patirtimi, dirbant su įvairiais Lietuvos bei užsienio choreografais, pradedant – šokio technika, tęsiant – judesio terapija ir baigiant – kūryba. Stengiuosi ugdyti ne tik fizinį žmogaus kūną, bet ir kūribiškumą, bendradarbiavimą ir komunikavimą grupėje, pagarbą vienas kito asmenybei, ištartam žodžiui.

Šokis – tai nėra vien tik fizinių įgudžių tobulinimas, tai – teatras, muzika, bendravimas, bendradarbiavimas, atsakingumas, atskleidimas savęs, formos, spalvos, interpretacija, improvizacija, nuolatinė kūryba ir paieškos, o visa tai susiveda į judesį. 

DĖMESIO: Svetainė buvo naudojama projekto vykdymo metu, nuo 2015 m. nebeatnaujinama ir 2020 m. bus uždaryta. Aktualios informacijos ieškokite Ugdymo sode.