#
#
Mes socialiniuose tinkluose
#
#

Grita Skujienė

Mokykla: Kalvarijos savivaldybės Jungėnų pagrindinės mokyklos projektas „Sindromas: menininkas"


Esu baigusi Vilniaus universiteto Gamtos mokslų fakulteto biologiją (biomedicinos mokslų daktarė)  ir VPU PPF etiką (edukologijos mokslų magistrė). VU dėstau ne tik biologines disciplinas, bet ir,,Bioetiką“, ,,Neuroetiką“, ,,Ekologinę etiką“, ,,Šeimos etiką“ ir kt. Tenka dirbti su įvairaus amžiaus, įvairių požiūrių žmonėmis. Labiausiai patinka temos, susijusios su etinėmis dilemomis, kylančiomis biologinių žinių ir žmogaus vertybių sandūroje, pvz., gyvūnų nykimas ir žmogaus atsakomybė, žmogaus moralės kilmė, eugenika, eutanazija, ekologinė krizė ir tarptautinės priemonės jai spręsti, GMO, kamieninių ląstelių naudojimas, biotechnologijos, demografija, gerovė, teisingumas ir t.t. Galiu diskutuoti žmogaus orumo, teisių, smurto, šeimos planavimo, tolerancijos ir kt. temomis.

Biologams, klasės vadovams bei kitų disciplinų mokytojams galiu būti naudinga pristatant įvairias temas, susijusias su žmogaus ir gyvūnų vystymosi biologija (pvz., mejozė-mitozė, lytinis-nelytinis dauginimasis, regeneracija ir kt.) bei organizuoti praktinius tyrimus gamtoje ar laboratorijoje. Ne vienerius metus rengiu ekskursijas VU Zoologijos muziejuje įvairiomis su gyvūnais susijusiomis temomis (pažintinėmis bioįvairovės, apsauginėmis, evoliucinėmis, bioetikinėmis, kultūrinėmis – biologijos mokslo istorijos, lietuvių liaudies meno, bionikos ir kt.), todėl galime bendradarbiauti, įgyvendinant įvairias ugdymo idėjas.  

DĖMESIO: Svetainė buvo naudojama projekto vykdymo metu, nuo 2015 m. nebeatnaujinama ir 2020 m. bus uždaryta. Aktualios informacijos ieškokite Ugdymo sode.