#
#
Mes socialiniuose tinkluose
#
#

Ignas Kančys

Mokykla: Kalvarijos savivaldybės Jungėnų pagrindinės mokyklos projektas „Video-pamokos „Šviesos greičiu""


Mokyklos metais su bendraklasiais subūriau neformalią kuriančio jaunimo studiją „Kino kvantas“. Daugiau nei 5 metus aktyviai organizavau visos komandos kūrybinę veiklą, kurios metu sukūrėm dešimtis vaidybinių ir dokumentinių filmukų. Lydėjo sėkmė, filmai pelnė prizines vietas net tarptautiniuose kino festivaliuose. Šioje kūrybinėje erdvėje organizavau ir karštas diskusijas prie apvalaus stalo, ir komandinį idėjų „generavimą“, scenarijų rašymą, darbą su aktoriais filmavimo aikštelėse ir ką tik nori. 

Visai neseniai pradėjau įkvepiančią „Mokslo sriubos“ iniciatyvą. Interneto TV laida „Mokslo sriuba“ – tai ne pelno siekianti jaunų žmonių idėja populiarinti mokslą visuomenėje. Šioje džiaugsmingoje veikloje ne tik kuriu pačias laidas, bet ir organizuoju savanorių komandos darbą, skatinu saviraišką, susidomėjimą ir aktyvumą. 

Visa tai man davė labai daug. Leido suprasti ir pažinti ne tik kitus komandos narius, bet ir save patį. Dalyvavimas „Kūrybinių partnerysčių“ programoje, manau, būtų puiki galimybė moksleivius sudominti mokslu ir mokslo populiarinimo veikla, kuriant įdomias „Mokslo sriubos“ laidas. Galbūt net kas nors iš moksleivių rimtai pagalvos apie mokslininko ar mokslininkės karjerą. O man pačiam tai būtų iššūkis! Turiu didelį norą išbandyti savo įgūdžius ir įgyti dar daugiau patirties šioje srityje. 

DĖMESIO: Svetainė buvo naudojama projekto vykdymo metu, nuo 2015 m. nebeatnaujinama ir 2020 m. bus uždaryta. Aktualios informacijos ieškokite Ugdymo sode.