#
#
Mes socialiniuose tinkluose
#
#

Edvardas Minkevičius

Mokykla: Lazdijų rajono Kapčiamiesčio Emilijos Pliaterytės pagrindinės mokyklos projektas „Eksperimentas: aplinkos įtaka mokymui ir mokymuisi"

Mokykla: Kauno rajono Mastaičių pagrindinės mokyklos projektas „Erdvės, vaizdo ir garso vienybė 3"


Mano profesija – architektas, tačiau asmeniniai pomėgiai ir ambicijos neapsiriboja profesijos sritimi. Domina pats kūrybos procesas, kurį norisi išbandyti kuo platesniame kontekste – fotografijoje, piešime, skulptūroje, dizaine, technologijose, fizikoje, jungti įvairias kūrybines disciplinas ir mokslo šakas tarpusavyje. Kūrybos proceso, kaip priemonės, pritaikymas mokymui(-si) ne išimtis. Kūryba, kaip procesas iš kūrėjo reikalauja nuolatinio tobulėjimo, naujų žinių, o kūrybos proceso metu atrandami dalykai įsisavinami daug lengviau nei vadovėliuose pateikti „sausi faktai“. Mokymosi procesas tampa smagus, pats savaime motyvuojantis kūrėją siekti naujų žinių. „Kūrybinių partnerysčių“ projektas – man yra galimybė ne tik duoti, bet ir gauti, nes tai nauja patirtis, darbas su jaunais žmonėmis, kurie įkvepia naujų minčių, idėjų, verčia keisti susiformavusius požiūrius ir tobulėti .

DĖMESIO: Svetainė buvo naudojama projekto vykdymo metu, nuo 2015 m. nebeatnaujinama ir 2020 m. bus uždaryta. Aktualios informacijos ieškokite Ugdymo sode.