#
#
Mes socialiniuose tinkluose
#
#

Karina Metrikytė

Mokykla: Visagino Draugystės vidurinės mokyklos projektas „Kalba Visagino Draugystės balsas“


Tik dėka šilto ir  išmintingai atlaidaus Mokytojų tikėjimo beprotiškomis mano fantazijomis, žodžiais sudėtingai išsakomo, bet visada jaučiamo, nuoširdaus bendravimo man pavyko išsaugoti smalsumą, žingeidumą, drąsą klysti. Pastačiusi radijo spektaklį su aklaisiais ir silpnaregiais atradau banalią tiesą – tik kūryba įkvepia pripažinti ir pamilti save kaip asmenybę. 
Esu laiminga, nes visada lydėjo Mokytojai, skatinę kūrybinius ieškojimus ir laiku ištartu žodžiu sustiprinę tikėjimą idėjų įgyvendinimu.   Baigusi aktorinio meistriškumo (LMTA), meno edukologijos magistro ir doktorantūros (LEU) studijas galiu tik nuolankiai patvirtinti, kad kiekvienas mūsų yra gabus, talentingas ir unikalus. Todėl mano motto bendraujant su skirtingo amžiaus, išsilavinimo,  pažiūrų, religinių įsitikinimų žmonėmis – prancūzų genijaus A. de Sent Egziuperi  išsakyta mintis, kad „yra tik viena tikra vertybė – tai žmogaus ryšys su kitu žmogumi“. Papildyčiau  nuoširdus ryšys.


DĖMESIO: Svetainė buvo naudojama projekto vykdymo metu, nuo 2015 m. nebeatnaujinama ir 2020 m. bus uždaryta. Aktualios informacijos ieškokite Ugdymo sode.