#
#
Mes socialiniuose tinkluose
#
#

Aušra Vismantaitė

Mokykla: Pagirių gimnazijoje „Vadovėlis Unikalūs mokinių gero elgesio receptai“

Mokykla: Kauno Santaros gimnazijos projektas „Kiek atiduodi, tiek tavęs ir lieka II"


Esu VšĮ „Ars communis” vadovė. Mano pastarųjų metų veikla yra įtakota asmeninio apsisprendimo po magistro studijų Vilniaus dailės akademijoje išsikraustyti gyventi į provinciją – Žeimius, Žeimių dvaro sodybą ir pabandyti ištirpdyti kultūrinio centro ir periferijos reikšmę. Žeimių dvaro sodyboje kultūrines veiklas D N G meno instaliacijos pagrindu organizuoja VšĮ „Ars communis” ir „ŽemAt. Žeimių dvaro sodyba, kurioje dirbu ir gyvenu pristatoma kaip D N G Meno kūrinys ir veikia Parodos/Šiuolaikinio meno muziejaus ritmu. To pagrindas yra išlaikyti dvaro sodybą kaip aukšto lygio kultūros paveldo funkcijas atitinkanti analitinio meno industrijų sklaidos centrą/inkubatorių, bandyti sistemingai suvokti ir atspindėti skirtingas kultūrines įtakas. 

Kūrybinių partnerysčių atveju džiugina tai, kad edukacijos objektas ir asmuo, kuris teikia žinias, turi galimybę būti lygiaverčiai, svarūs ir unikaliu bendradarbiavimu tampa viltingu pavyzdžiu visuomenei apie sėkmingą asmeninės, autentiškos nuomonės, smalsumo, kritiškumo bei meno įrankių įgalinimą. 


DĖMESIO: Svetainė buvo naudojama projekto vykdymo metu, nuo 2015 m. nebeatnaujinama ir 2020 m. bus uždaryta. Aktualios informacijos ieškokite Ugdymo sode.