#
#
Mes socialiniuose tinkluose
#
#

Jolanta Lapinskaitė-Vaitulionienė

Mokykla: Kauno Vėtrungės pradienės mokyklos projektas „Erdvėjimas"


Pasaulyje egzistuoja menininko ir mokslininko paralelė. Iš tiesų jie abu tiesiog fantazuoja savaip. Visi žinome, kad menas suprantamas ne kiekvienam, jį reikia jausti, o ne suprasti. Menas ir mokslas kartu jau yra kūryba, kuri suteikia ypatingus jausmus ir emocijas.

2003 m. baigiau Utenos dailės mokyklą, papildomai savo meninius gabumus tobulinau įvairiuose būreliuose bei kursuose, Vilniaus Gedimino technikos universitete 2002 metais įgijau architektūros bakalauro laipsnį universitete, 2006 m. - vadybos ir verslo administravimo magistro laipsnį. Kūrybinį darbą dirbu jau daugiau kaip 8 metus. 

Tačiau iškyla klausimas ar kūryba yra darbas? Tikriausia tai - procesas, kurio metu norime išbandyti kažką naujo, neįprasto, rizikuoti ir pasižiūrėti kas bus. Būtent rezultato paieška ir jo apčiuopimas kūrėją veda į priekį bei skatina tobulėti. Kūryba be žmogaus (ar žmonių grupės) nėra tikslinga, todėl dalinimasis žiniomis bei rezultatais, įprasmina mano darbą bei garantuoja žinių tęstinumą.

DĖMESIO: Svetainė buvo naudojama projekto vykdymo metu, nuo 2015 m. nebeatnaujinama ir 2020 m. bus uždaryta. Aktualios informacijos ieškokite Ugdymo sode.