#
#
Mes socialiniuose tinkluose
#
#

Juozas Laivys

Mokykla: Klaipėdos Vydūno vidurinės mokyklos projektas „Bendrakeleiviai"


Savo kūrybos atraminiu tašku laikau veiksmą esamajame laike. Galimybė veikti yra neginčijamas dabarties įrodymas. Kadangi mes egzistuojame čia, kur gausu praeities įrodymų, o ateitis dar neįrodyta, tuomet galimybė modeliuoti įvykius dabar yra esminis veiksmas, galintis apibendrinti visą mano kūrybos problematiką. Koncentruotas mėgavimasis dabarties akimirka, naudojantis šiuolaikiškumo kriterijais, leidžia kalbėti apie švarią kūrybą, be dirbtinos kančios poveikio. Visos melo apraiškų formos privalo būti ignoruojamos. Tokia yra esminė mano moralinė pozicija. 

Meno kūriniu laikau objektą, egzistuojantį erdvėje ir patvirtinantį autentišką faktą, liudijantį įvykį ar konkretų atsitikimą. Praeities veiksmas gali tiesiogiai atsispindėti konkrečiame objekte arba būti tik menamas. Savo darbais nesistengiu nieko išaukštinti ar pažeminti, o siūlau tik džiaugtis gebėjimu pastebėti ir atlikti atitinkamus pokyčius.

DĖMESIO: Svetainė buvo naudojama projekto vykdymo metu, nuo 2015 m. nebeatnaujinama ir 2020 m. bus uždaryta. Aktualios informacijos ieškokite Ugdymo sode.