#
#
Mes socialiniuose tinkluose
#
#

Jolanta Žalienė

Mokykla: Radviliškio rajono Sidabravo vidurinės mokyklos projektas „Bendruomenė + kūryba2 + bendradarbiavimas + erdvė3 = mokykla" (II)


Nuostabiausia, kai Žmogus tyrinėja patį save. Sutikti žmogų, jį išgirsti ir suprasti, nebijoti pažvelgti į savo vidaus gilumas - paslaptingiausia ir įdomiausia pažinimo dalis. Baigiau sveikatos psichologijos studijas Vilniaus universitete. Šiuo metu siekiu sudominti Lietuvos sveikatos mokslų universiteto studentus nauja ir šiandien sparčiai besivystančia bei labai reikalinga ir aktualia psichologijos mokslo šaka - Sveikatos psichologija, vedu seminarus. Man patinka žingsniuoti mokslo takeliu, kurio pakelės niekuomet nebūna nuobodžios. Šiuo metu mano mokslinio kelio pakelės talpina jaunų žmonių sveikatą, paauglių gyvenimo kokybę, laimingumą. Norėčiau parodyti, koks yra įdomus ir įvairiapusis mokslininko kelias, smalsiai klausiant savęs: kokio dydžio yra žmogaus baimė, kiek sveria mūsų pyktis, kokiomis spalvomis piešiamas džiaugsmas, iš ko susideda mūsų laimė?

DĖMESIO: Svetainė buvo naudojama projekto vykdymo metu, nuo 2015 m. nebeatnaujinama ir 2020 m. bus uždaryta. Aktualios informacijos ieškokite Ugdymo sode.