#
#
Mes socialiniuose tinkluose
#
#

Jolanta Rimkutė

Mokykla: Utenos Krašuonos progimnazijos projektas „Mūsų klasė tyliai faina"

Mokykla: Jurbarko r. Skirsnemunės Jurgio Baltrušaičio pagrindinės mokyklos projektas „Savo pasaulio kūrimas“


Esu baigusi Vilniaus dailės akademiją. Su kolege dizainere esame įsteigusios mados dizaino studiją „Studija LT“, kurioje dirbu su įvairių Lietuvos kūrėjų komanda. Studijos veikla aprėpia ne tik drabužių, bet ir įvairių kasdienių daiktų dizainą. Esu dalyvė ir prizininkė įvairių madų festivalių. Taip pat intensyviai dalyvauju teatro veikloje – esu spektaklių kostiumo dailininkė. 

Esu dėsčiusi Vilniaus dizaino kolegijoje kostiumo dizainą. Buvimas tarp jaunų žmonių, jų pasaulėžiūros supratimas man suteikia daug įkvėpimo, polėkio bei naujų idėjų kūrybiniame darbe.  

Kiekviename žmoguje bandau įžvelgti asmenybę, jo išskirtinius sugebėjimus, todėl gerai sugebu mokinius nukreipti tikslinga linkme, padėti atrasti savo tikrąjį tikslą. Manau, kad iš manęs galima išmokti tikslo siekimo, nepasidavimo, išeičių bei sprendimo ieškojimo, užsidegimo. 

Su darbu komandoje, kolektyvine kūryba susiduriu kasdien savo darbovietėje. Mūsų dizaino studijos „Studija LT“ pagrindinė misija ir tikslas – sujungti skirtingus kūrėjus, įvairių sričių specialistus bendrai kūrybinei veiklai bei ugdyti tradiciją atvirai dalintis idėjomis, mokytis kurti ir dirbti komandoje.

DĖMESIO: Svetainė buvo naudojama projekto vykdymo metu, nuo 2015 m. nebeatnaujinama ir 2020 m. bus uždaryta. Aktualios informacijos ieškokite Ugdymo sode.