#
#
Mes socialiniuose tinkluose
#
#

Jurga Adomonytė

Mokykla: Zarasų Ažuolo gimnazijos projektas „Erdvė būti kartu“

Mokykla: Molėtų rajono Giedraičių Antano Jaroševičiaus vidurinės mokyklos projektas „Paauglys mokykloje: iššūkiai ir atradimai"


Dirbu judančios grafikos srityje. Judanti grafika yra visur, kas juda ir kas užfiksuota, įamžinta šiuolaikinėmis technologijomis. Prie ko prisilietė žmogaus vaizduotė ir kompiuteris. Šios srities skalė prasideda nuo namuose sumontuoto juokingo užrašo ant draugui siunčiamo atostogų video vaizdo iki didžiųjų kino ekranų su juose rodomais fantastiniais filmais. Viskas, kas matoma televizijos, kino, kompiuterio ekranuose, kas yra kažkas daugiau nei tik filmuotas vaizdas, viskas yra judanti grafika. Dažniausiai tai animuoti, grafiniai filmukai, reklamos, televizinės vinjetės.

Nuolatos tobulinuosi pati ir dėstau kitiems šios srities specifiką, subtilybes. Mokau studentus tiek kūrybos, tiek technologijų. Šiuo metu tai darau visuose trijuose Dailės akademijos filialuose, Vilniuje, Klaipėdoje, Kaune.

Studijavau KDI ir VDA grafinį dizainą. Daug metų dirbau prie stambių Lietuvos ir tarptautinių video gamybos projektų, dizainere, prodiusere, kūrybos direktore. Šiuo metu vadovauju savo suburtai video grafikos gamybos kompanijai „Motion group“.

Dalyvauju grafinio dizaino, šiuolaikinės tipografijos, kituose meniniuose projektuose, parodose. 
Esu Lietuvos grafinio dizaino asociacijos (LGDA) tarybos narė.

DĖMESIO: Svetainė buvo naudojama projekto vykdymo metu, nuo 2015 m. nebeatnaujinama ir 2020 m. bus uždaryta. Aktualios informacijos ieškokite Ugdymo sode.