#
#
Mes socialiniuose tinkluose
#
#

Agnija Šeiko


Šokio studijas baigiau Klaipėdos universitete (LT) ir Roterdamo šokio akademijoje (NL). Mano kompozicijos „In Signum“, „Laimės valandos“, „La Merrie“, „Dykra“, „Paikos mergaitės maldos“, „Aikštelėje laisvų vietų nėra“ ir kt. buvo pristatytos įvairiuose šokio festivaliuose bei teatruose Lietuvoje ir užsienyje. Bendradarbiaudama su kitų meno sričių atstovais, savo šokio kompozicijas papildau originalia muzika, skulptūrinėmis instaliacijomis bei vaizdo projekcijomis. Daug keliauju ir dirbu įvairiose užsienio šalyse kaip choreografė ir pedagogė. Šiuo metu gyvenu Klaipėdoje, kur dėstau Klaipėdos universitete, koordinuoju kasmetinį tarptautinį šiuolaikinių menų festivalį „Plartforma“, vadovauju menininkų grupei „Žuvies akis“. 2012 m. įkūriau šokio teatrą „PADI DAPI fish“.

Nuoširdžiai tikiu, jog mokykla gali būti vieta, kur jaunas žmogus mokomas (nors teisingiau būtų sakyti - mokomasi iš vaiko), kūrybiškumo. Ir jei galiu nors kiek prisidėti prie šio proceso, paskatinti mokytojus kurti kartu su vaikais, tai ir jungiuos prie „Kūrybinių partnerysčių“.

 

 


DĖMESIO: Svetainė buvo naudojama projekto vykdymo metu, nuo 2015 m. nebeatnaujinama ir 2020 m. bus uždaryta. Aktualios informacijos ieškokite Ugdymo sode.