#
#
Mes socialiniuose tinkluose
#
#

Ieva Malukienė

Mokykla: Pasvalio r. Joniškėlio Gabrielės Petkevičaitės – Bitės gimnazija


Maždaug dvidešimt penkeri mano gyvenimo metai klojosi pagal aiškų šeimos ir visuomenės planą- baigiau mokyklą, universitetą, dirbau, ištekėjau. Viskas sklandu, tačiau nuobodu. Taigi ryžausi paklausti savęs, kokio gyvenimo norėčiau. Ieškodama atsakymo, pakeičiau darbą ir išvykau į Artimuosius Rytus dirbti gide. Keleri metai aktyvaus svetimų kultūrų stebėjimo leido man suprasti, kad ieškau asmeninės laisvės ir kūrybos erdvės. Tuomet grįžau į Lietuvą ir persikėliau iš miesto gyventi į kaimą. Čia kartu su vyru pradėjome kurti edukacinius projektus, pradėjau pažinti savo gebėjimus, kurių neįtariau turinti, supratau, kad galiu sukurti tai, ko trokštu ir išmokti tai, ko netikėjau galinti. Tačiau didžiausias atradimas įvyko tuomet, kai suvokiau, kad į gyvenimą pritraukiu tokius dalykus, apie kuriuos sugebu aiškiai mąstyti.

Šiuo metu gyvenu Bryzgių kaime, dienas leidžiu rašydama, kurdama edukacinius projektus ir gilindamasi į aliejinių augalų galias. „Kūrybinių partnerysčių“ projekte nutariau dalyvauti dėl suteiktos galimybės pasidalinti savo atradimais, pastebėjimais bei noro suteikti šansą jaunam žmogui išplėsti savo požiūrio ribas.


DĖMESIO: Svetainė buvo naudojama projekto vykdymo metu, nuo 2015 m. nebeatnaujinama ir 2020 m. bus uždaryta. Aktualios informacijos ieškokite Ugdymo sode.