#
#
Mes socialiniuose tinkluose
#
#

Julius Paplauskas

Mokykla: Mažeikių r. Krakių pagrindinė mokykla


Esu iki ausų paskendęs švietime. Tai mano darbo sritis, hobis, laisvalaikis ir aistra.

Pabaigęs Ekonomikos ir finansų bakalaurą Yorko universitete Anglijoje, grįžau į Lietuvą dirbti mokytoju programoje „Renkuosi mokyti“. Du metus Šiaulių Didždvario gimnazijoje Tarptautinio bakalaureato diplomo programoje mokiau ekonomikos ir matematikos. Patirtis mokykloje padėjo suprasti, kas veikia, kas neveikia ir ko reikia, norint padėti jaunam žmogui.

Jau praėjo daugiau nei vieneri metai, kaip bandau kitais būdais prisidėti prie jaunosios kartos ugdymo ir keisti švietimą. Vadovauju mentorystės projektui „Į Mėnulį“, kurio tikslas – padėti 9–12 kl. mokiniams atrasti savuosius Mėnulius (tikslus) ir pasiruošti kelionei į juos. Taip pat esu tarptautinių moksleivių mainų programos „YFU Lietuva“ valdybos narys. Daug laiko skiriu švietimo bendruomenių telkimui. Su komanda organizuojame renginius, kuriuose švietimo sistemos dalyviams sukuriame erdvę kalbėtis klausimais, kurie jiems svarbūs, bei mokytis ir kurti kartu.


DĖMESIO: Svetainė buvo naudojama projekto vykdymo metu, nuo 2015 m. nebeatnaujinama ir 2020 m. bus uždaryta. Aktualios informacijos ieškokite Ugdymo sode.