#
#
Mes socialiniuose tinkluose
#
#

Vytautas Butkus

Mokykla: Pagėgių Vilkyškių Johaneso Bobrovskio vidurinė mokykla12 metų mokykloje, keliasdešimt tūkstančių valandų, per kurias turime pasiruošti gyvenimui. Viso to akivaizdoje projektas „Kūrybinės partnerystės“ atrodo kaip lašas jūroje. Gal kam nors, bet ne man. Tai yra galimybė pamatyti alternatyvias ugdymo formas, kurios patinka tiek mokiniams, tiek ir mokytojams. Tuo pačiu tai ir galimybė atrasti savo kūrybines galias – visi jas turime, tik gal kartais pamirštame. Tai yra projektas, kuris nesibaigia pasibaigus mokslo metams, nes jo metu įvyksta mąstymo pokytis, kuris leidžia ir toliau brandinti nuostabias idėjas, o įgyti įgūdžiai ir pasitikėjimas leidžia tas idėjas įgyvendinti.

Semiuosi patirties iš savo visapusiškumo. Viena vertus esu pabaigęs tarptautinių santykių studijas, mėgstu ekonomiką, matematiką, dirbau Ūkio Ministerijoje. Kita vertus, turiu patirties su vaikais ir jaunimu vasaros stovyklose ir tęstiniuose projektuose, kuriuose labai akcentuojamas kūrybingumas; be to, buvau savo mokyklos alumni tarybos narys ir iki šiol aktyviai prisidedu prie iniciatyvų, susijusių su mokykla ir jos bendruomene.

Na, o be viso to nuolat vystau idėjas Modernaus Meno Centre, kurio tikslas yra padaryti meną prieinamą visiems – misija, reikalaujanti neišsenkančio kūrybingumo.

Kūrybinės partnerystės man yra mano patirties įprasminimas – labai noriu daryti nuostabius dalykus.


DĖMESIO: Svetainė buvo naudojama projekto vykdymo metu, nuo 2015 m. nebeatnaujinama ir 2020 m. bus uždaryta. Aktualios informacijos ieškokite Ugdymo sode.