#
#
Mes socialiniuose tinkluose
#
#

Viktoras Dailidėnas

Mokykla: „Visus vienijanti V” Panevėžio Nevėžio pagrindinėje


Viktoras Dailidėnas  jaunosios kartos menininkas, kurio vardas jau žinomas ne tik besidomintiems meniniu ir architektūriniu stiklu, bet ir atkreipiantiems dėmesį į gaivesnius eksperimentus bei šiuolaikinę meninę raišką.Nuolat eksperimentuojančio menininko kūrinių stilistika bei technika kinta, tačiau visur išlieka gebėjimas suderinti konceptualųjį kūrinio lygmenį su žiūrovui patrauklia raiška. Stiklo kalba perteikiamos gamtos, gyvybės formos skamba šiuolaikiškai ir apmąsto šiuolaikiniam žmogui aktualias temas. Viktoro Dailidėno kūryba praplečia tradicinio stiklo meno suvokimą.

Ankstesniais metais jis sėkmingai dalyvavo parodose Berlyne ir  Dresdene. Beja ką tik vienas stiklo darbas „Fiber“ grįžo iš Rygos kur Latvijoje vyko tarptautinė stiklo paroda „Voice of Glass 2011“ . Aktyviai dalyvauja Lietuvoje vykstančiose stiklo menui skirtose grupinėse parodose : Kaune (tarptautinėje stiklo meno parodoje „Vitrum Balticum “), Vilniuje („Stiklo amžius“ Dalios galerijoje, „Kamerinis vitražas“ Arkos galerijoje), bei simpoziumuose.

Šioje parodoje Viktoras Dailidėnas pristatys daugiasluoksnę tapybą ant drobės, bei unikalius lieto ir karštai formuoto stiklo kūrinius.


DĖMESIO: Svetainė buvo naudojama projekto vykdymo metu, nuo 2015 m. nebeatnaujinama ir 2020 m. bus uždaryta. Aktualios informacijos ieškokite Ugdymo sode.