#
#
Mes socialiniuose tinkluose
#
#

Kristina Cibulskė


Esu pedagoginės psichologijos magistrė. Myliu žmones ir galiu įvairiais būdais padėti to nuoširdžiai norintiems. Skaitant įvairiausias saviugdos knygas, man nuolat kyla naujų idėjų seminarams apie lyderystę, bendravimą, gilinimąsi į savo svajones, norus, tikslus, kuriuos galvoju artimiausiu metu realizuoti. Matyt, panašių motyvų vedina įkūriau šeimų klubą „Lazdynėlis“ ir tėvų klubą STEP. Darbas su tėvais, suaugusiaisiais labai įkvepiantis, nes jie ne tik ima, bet ir daug duoda. Smagu su jais leisti laiką kalbantis apie rimtus dalykus, požiūrį į gyvenimą, save ar tiesiog šnekučiuojantis prie arbatos apie vaikų auginimo aktualijas. 

Kita svarbi mano gyvenimo dalis – muzika. Dar būdama mokinė sukūriau muziką savo mokyklos himnui, nuo pradinių klasių dainavau ir grojau, muzikos mokykloje baigiau fortepijono klasę. Tiesa, labiausiai man patiko groti ne iš natų, o populiariąsias dainas, girdimas per radiją. 1998 m. dainavau „Dainų dainelėje“, 2009 m. su savo kūrybos daina laimėjau Talentų ponios titulą konkurse „Lietuvos ponia“. Šiandien kuriu dainas ir įrašinėju jas įrašų studijoje, dalyvauju koncertuose.

 

 DĖMESIO: Svetainė buvo naudojama projekto vykdymo metu, nuo 2015 m. nebeatnaujinama ir 2020 m. bus uždaryta. Aktualios informacijos ieškokite Ugdymo sode.