#
#
Mes socialiniuose tinkluose
#
#

Liudas Andrikis

Mokykla: Klaipėdos Baltijos gimnazija


Liudas Andrikis, kūrybinių procesų žokėjus. Kūryba yra neatsiejama mano gyvenimo dalis, kaip ir kūrybiškas požiūris į aplinką, kūrybiniai ieškojimai, eksperimentavimai, provokavimai. Kūryboje naudoju įvairias raiškos formas ir priemones (klasikinė fotografija, judantys vaizdai, tekstai, garsai, instaliacijos, performansai ir kt.). Domiuosi kūrybiškumo vystymu ir jo ugdymu. Nuo 2008-ųjų esu asociacijos "Meno kūrėjų sąjunga" (MeKuSa) narys, koordinuoju įvairių projektų, akcijų ir kūrybinių procesų organizavimą ir vykdymą. Turiu pakankamai organizacinio ir administracinio darbo patirties, problemų sprendimo ir konfliktų valdymo įgūdžių.

Esu atviras naujovėms ir iššūkiams, kadangi tai skatina ieškoti kūrybiškų sprendimų. Į "Kūrybinių partnerysčių" projektą įsitraukiau, siekdamas tobulėti ir tikėdamas savo galimybėmis prisidėti prie kūrybiškumo vystymo ugdymo procese, kas, mano nuomone, yra ypač svarbu formuojant asmenybės įgūdžius, padedančius prisitaikyti šiandieną greitai besikeičiančioje aplinkoje.


DĖMESIO: Svetainė buvo naudojama projekto vykdymo metu, nuo 2015 m. nebeatnaujinama ir 2020 m. bus uždaryta. Aktualios informacijos ieškokite Ugdymo sode.