#
#
Mes socialiniuose tinkluose
#
#

Paulius Burakas

Mokykla: Šakių rajono Plokščių mokykla-daugiafunkcis centras


Man patinka bendrauti su žmonėmis, ieškoti ir palaikyti ryšius, kurti planus ir juos įgyvendinti. Mane įkvepia šviesa, garsas ir žmonės, kuriems patinka tai, ką jie daro. Ir liūdna tuomet, kai jie daro tai, kas jiems nepatinka, tada jie nemato savo laimės. Norėčiau, kad visi gebėtų atsirinkti svarbiausius dalykus ir jais užsiimtų, darytų tai sąmoningai. Norėčiau, kad žmonės suprastų, kiek jų yra daug ir kokie jie visi skirtingi. Suvoktų, kad yra gausybė gyvenimo būdų, daug įvairiausios veiklos, kurios galima imtis. Noriu, kad žmonės būtų laisvi.

Savo gyvenimą sieju su muzika, garsais, erdvėmis, laidais bei žmonėmis, kuriuos tai vienija. Trejus metus Vilniaus universiteto radijuje Start FM su kolega rengėme kassavaitinę muzikinę-informacinę laidą „Teigiamos vibracijos“. Taip pat kartu su draugais kuriu garso sistemą „Kala Sound system“, organizuoju šokius ir garso renginius. Repetuoju ir koncertuoju su grupe „Ministry of Echology“. Esu prisidėjęs prie muzikos festivalių ir renginių organizavimo, muzikinės programos sudarymo, atlikėjų kuravimo, savanorių koordinavimo bei techninio renginių įgyvendinimo. Dirbau garso režisieriumi ir inžinieriumi teatre, muzikos, dainuojamosios poezijos festivaliuose bei Vilniaus Kirtimų kultūros centre, kuriame dabar dirbu kultūros projektų koordinatoriumi.

Viskas yra įgyvendinama ir pasiekiama tik žmonių bendradarbiavimo dėka. Esu įsitikinęs, kad tik atvira komunikacija, lankstumas kitų poreikiams, dalijimasis bei galimybių sklaida gali duoti gerų rezultatų bendradarbiaujantiems.


DĖMESIO: Svetainė buvo naudojama projekto vykdymo metu, nuo 2015 m. nebeatnaujinama ir 2020 m. bus uždaryta. Aktualios informacijos ieškokite Ugdymo sode.