#
#
Mes socialiniuose tinkluose
#
#

Rosita Uznienė

Mokykla: Endriejavo vidurinės mokyklos projektas „5 kvadratas”


Esu socialinių mokslų daktarė. Mano gyvenimo moto – „Kiekvienas sunkumas – išminties laiptelis“. Esu ištekėjusi. Turiu du vaikus: sūnus Haroldas (20 m.) VGTU (Vilniaus Gedimino technikos universitete) studijuoja statybos inžineriją, dukrytė Leticija (11 m.) Klaipėdos H.Zudermano gimnazijos  mokinė.

Mano gyvenime mokslas visuomet „ėjo koja kojon“ kartu su praktika. Ne vienerius metus dirbau žurnaliste, vėliau – profesinėje ir vidurinėje mokyklose mokytoja. Supratusi, kad galiu šį tą nuveikti ir moksle, įstojau į magistratūrą, o vėliau ir doktorantūrą.

Šiuo metu dirbu Klaipėdos universiteto Komunikacijų katedros dėstytoja, taip pat –  Socialinių mokslų kolegijos Komunikacijos ir IT katedros vedėja ir dėstytoja. Mano mokslinių interesų sritis – komunikacija sociume, medijos ir socializacija, individų medijinė patirtis, kūrybingumas ir asmeninė vadyba.

Projekte dalyvauju, nes man svarbi jaunoji karta, kurią mes visi norime ir tikimės matyti kūrybingą, mąstančią ir kuriančią. Man, kaip mokslininkei ir mamai, visuomet norėjosi parodyti vaikams jų pačių kūrybines galias, kurias įkvėpia ir kurioms padeda atsiskleisti kūrybos džiaugsmo pajautimas. Tikiuosi, kad mano bendradarbiavimas su moksleiviais bus nepakartojamas stebuklas, kuris į vaikų ir mano gyvenimą atneš gerų potyrių, o svarbiausia – pažadins vaikuose miegantį Kūrėją.


DĖMESIO: Svetainė buvo naudojama projekto vykdymo metu, nuo 2015 m. nebeatnaujinama ir 2020 m. bus uždaryta. Aktualios informacijos ieškokite Ugdymo sode.