#
#
Mes socialiniuose tinkluose
#
#

Rūta Varnaitė

Mokykla: Pagėgių Vilkyškių Johaneso Bobrovskio vidurinė mokykla


Rūta Varnaitė / kultūrinės veiklos vadybininkė

Klaipėdos valstybinis muzikinis teatras. Vadovo pavaduotoja menui

VšĮ Idea Virus (kūrybinio bendradarbiavimo projektai). Vadovė

Klaipėdos regiono kūrybinių industrijų asociacija (IKRA). Valdybos narė

Aktyvią veiklą kultūros vadybos srityje pradėjau nuo 2002 m. Klaipėdoje vykusio tarptautinio Baltijos šalių chorų festivalio bei Jūros šventės renginių organizavimo. Turint šiokios tokios sceninės patirties kaip pianistei ir džiazo atlikėjai, persiorientuoti į kitokį kultūrinės veiklos profilį buvo nesunku ir labai įdomu. Todėl po menotyros studijų Vytauto Didžiojo Universitete (Kaunas) praktiškai tobulinuosi kultūrinių projektų vadybos sferoje.

Per pastaruosius metus teko dirbti prie tokių projektų kaip fotografijos festivalis „Kaunas Photo“, tarptautinės jaunimo džiazo dirbtuvės „Blue Boat“, kamerinių džiazo muzikos koncertų „Jazz‘n‘Gas“, operos ir simfoninės muzikos festivalio „Muzikinis rugpjūtis pajūryje“, tarpdisciplininio meno projekto „CzechoBalt“ etc.

Tarpininko tarp meno kūrėjų ir vartotojų vaidmuo leido gerai suprasti meno bei kūrybos poveikio visuomenei naudą. Žaviuosi „menas dėl meno“ idėja, tačiau tikiu, jog ji nėra vienintelė ir svarbiausia. Kūrybiškumo ir komunikacijos skatinimas visuomenėje  - uždavinys, kuriuo turėtumėme labiausiai rūpintis.


DĖMESIO: Svetainė buvo naudojama projekto vykdymo metu, nuo 2015 m. nebeatnaujinama ir 2020 m. bus uždaryta. Aktualios informacijos ieškokite Ugdymo sode.