#
#

Janina Gedvilienė


Man mokytojo darbas yra veikla, kuri nuolat mane skatina stebėti ir stebėtis, bendrauti ir bendradarbiauti, ieškoti ir atrasti, pažinti ir pripažinti, jausti ir atjausti, klysti ir žinoti, tylėti ir išgirsti... 

kaip mokytoją įkvėpia kasdieninis mano darbas, kai matau dėkingas mokinių akis, kai kartu su mokiniais galiu pasidžiaugti nors ir trumpomis sėkmės akimirkomis, kai mokiniai klausia mano patarimo, kai į mane kreipiasi pagalbos. Mane labai žavi „nestandartiniai“ mokiniai, kurie nuolat ieško veiklos, bando keisti aplinką. 

Esu nenuorama, nuolat ieškanti, matematikos mokytoja, todėl mano darbas ir kūrybiškumas yra glaudžiai susijęs, nes aš neįsivaizduoju savo darbo be kasdienio apmąstymo apie tai kas pasiekta, kaip pasiekta ir ką dar galima padaryti, kad mokiniams būtų lengviau, paprasčiau ir įdomiau mokytis, o drauge ir miela eiti į mokyklą.

DĖMESIO: Svetainė buvo naudojama projekto vykdymo metu, nuo 2015 m. nebeatnaujinama ir 2020 m. bus uždaryta. Aktualios informacijos ieškokite Ugdymo sode.