#
#

Skaidra Mockevičienė


Aš, Skaidra Mockevičienė, dirbu Šiaulių Jovaro progimnazijoje matematikos mokytoja ir Pagrindinio ugdymo skyriaus vedėja. Manau, kad didžiausias privalumas dirbti mokykloje – tai galimybė laisvai ir kūrybiškai išreikšti save. Darbas su vaikais man suteikia džiaugsmo, pasitikėjimo savimi ir kitais, leidžia nuolat išbandyti save įvairiuose vaidmenyse ir situacijose. Turiu galimybę pažinti save ne tik kaip tam tikros srities specialistą, bet pirmiausiai kaip žmogų. Tai aš savo darbe labai vertinu.

Visada džiaugiuosi, kai mano mokiniai įgyja vis naujų kompetencijų, kai gali realizuoti įvairius savo gebėjimus. Labai didžiuojuosi mokiniais, kurie yra smalsūs ir veiklūs, ambicingi, tolerantiški. 

Dažnai stebiuosi savo kolegų gebėjimu dirbti inovatyviai. Bendradarbiaudama su kolegomis stengiuosi mokytis iš jų, nevengiu  išsakyti savo nuomonę, dalinuosi savo patirtimi. Noriu, kad mano kolegos – mokytojai būtų profesionalūs, atviri pokyčiams, kuriantys žmonės. Juk darbas mokykloje - tai tarsi turistinė kelionė ir tik nuo tavęs priklauso su kokiais šspūdžiais iš jos sugrįši.

Manau, kad mokykloje svarbus kiekvieno asmens vaidmuo – tiek mokytojo, tiek ir mokinio. Išklausyti ir įsiklausyti – viena iš pagrindinių mano nuostatų. Esu įsitikinusi, kad mokytojo darbas iš esmės yra labai kūrybiškas. Tik svarbu, kad pats mokytojas savo darbo nepaverstų rutinišku, nuobodžiu. Pagrindinis mano veiklos tikslas - paskatinti mokinius ir mokytojus išreiksti save, jungtis į kūrybiškumo paieškas.  

DĖMESIO: Svetainė buvo naudojama projekto vykdymo metu, nuo 2015 m. nebeatnaujinama ir 2020 m. bus uždaryta. Aktualios informacijos ieškokite Ugdymo sode.