#
#

Rita Murauskienė


Esu biologijos mokytoja, 8a klasės vadovė. Šios klasės mokiniai praeitais mokslo metais dalyvavo „Kūrybinių partnerysčių“ projekte.

Man mokytojo darbas yra ne tik profesija bet ir gyvenimo būdas.Tai tarsi variklis suteikiantis galimybes nuolat ieškoti naujovių, išlikti jaunai savo vidumi, žvelgti į aplinką jaunų žmonių akimis.

Mane kaip mokytoją įkvepia mokinių švytinčios akys kažką nauja atradus, patyrus, pamačius. Nuoširdūs mokinių padėkos žodžiai, gėlės žiedas. Džiugina geri ugdytinių rezultatai olimpiadose, konkursuose ir egzaminuose. Tai skatina tobulėti.

Mano darbas ir kūrybiškumas.. Dėstomas dalykas bei popamokinės veiklos(vadovauju gamtininkų būreliui), reikalauja dirbti kūrybiškai, naudoti įvairius metodus, žaidimus. Esu aktyvus žmogus – nuolat dalyvauju įvairiuose seminaruose, projektuose, keliu kvalifikaciją. Noriu būti „ erelis kalnuose, bet ne sraigė savo kriauklėje“. Patinka stebėti gamtą, keliauti, fiksuoti gražius vaizdus fotoaparatu bei piešti. Šis projektas dar labiau praplės  mano kūrybines erdves. Įgijusi naujų kompetencijų, galėsiu įdomiau perteikti žinias mokiniams.

DĖMESIO: Svetainė buvo naudojama projekto vykdymo metu, nuo 2015 m. nebeatnaujinama ir 2020 m. bus uždaryta. Aktualios informacijos ieškokite Ugdymo sode.