#
#

Odeta Gelžinienė


Man mokytojo darbas suteikia galimybes nuolat bendrauti  su jaunais žmonėmis, leidžia iš arti pažinti jų  lūkesčius, stebėti asmenybės raidą, vertybių formavimąsi. Džiaugiuosi, jei mokiniams smagu mokykloje, jie noriai dalyvauja pamokose ir kituose popamokiniuose renginiuose, gali tobulėti kaip asmenybės. 

Mane įkvepia džiaugsmas vaikų akyse, susižavėjimas žvilgsnyje, kai kartu pavyksta įveikti išsikeltus uždavinius. Jei mokiniai pasako, kad jiems smagu mokykloje, tai įkvepia toliau veikti. Tada matai prasmę dalyvauti projektuose, burti mokytojus bendraminčius ir ieškoti naujų būdų mokinių kūrybinėms galioms atsiskleisti.

Mokytojo darbas ir kūrybiškumas, mano manymu, neatsiejami. Kiekviena klasė, kiekvienas mokinys yra skirtingi ir unikalūs. Todėl  mokytojas turi pats nuolat tobulėti, kad kiekvienam mokiniui galėtų padėti patirti sėkmę ir atradimo džiaugsmą, būtų ugdomos mokinių kūrybinės galios. 

DĖMESIO: Svetainė buvo naudojama projekto vykdymo metu, nuo 2015 m. nebeatnaujinama ir 2020 m. bus uždaryta. Aktualios informacijos ieškokite Ugdymo sode.