#
#

Gintarė Boreišienė


Esu Gintarė Boreišienė. Šėtos gimnazijoje, kurią pati baigiau, dirbu tryliktus metus. Jau nuo trylikos metų žinojau, kad būsiu mokytoja. Nė karto nesuabejojau savo pasirinkimu, myliu savo darbą. Būti apsuptai mokinių, kuriems galiu patarti, padėti ir tiesiog būti drauge - malonu. Esu kūrybiškos sielos žmogus. Menas mane supo nuo ankstyvos vaikystės. Dar būdama 5-oje klasėje dainavau etnografiniame ansamblyje, vėliau studijuodama ir grįžusi į savo mokyklą dirbti.  Tad liaudies daina man be galo artima ir šiandien. Meniniai gebėjimai, kuriuos manau man davė Dievas, praverčia visose gyvenimo srityse: dirbant pamokose su mokiniais, apipavidalinant renginius ir gimnazijos aplinką, kuriant floristines kompozicijas. Kurti aplinkui save, bet ne sau. Matyti grožį ir gėrį net ir mažiausiuose dalykuose ir skiepyti tai savo mokiniams man yra be galo svarbu.

Kūrybinių partnerysčių projektas, kurio tikslas ugdyti kūrybingas asmenybes ne tik menų pamokose, bet visame ugdymo procese. Tai galimybė mokykloms ir joje dirbantiems mokytojams įsileisti pokyčius į ugdymo procesą, atrasti naujas erdves ir metodus, padėsiančius patirti  mokymo ir mokymosi džiaugsmą. Viliuosi, kad šis projektas, jo agentai ir kūrėjai bei mūsų pačių pastangos ir noras pasikeisti nebus tik trumpalaikis procesas.

Nesvarbu, kiek jums metų: jei vis dar trokštate būti kūrybingas, jumyse dar gyvena vaikas.
Johnas Cassavetes, aktorius


DĖMESIO: Svetainė buvo naudojama projekto vykdymo metu, nuo 2015 m. nebeatnaujinama ir 2020 m. bus uždaryta. Aktualios informacijos ieškokite Ugdymo sode.