#
#

Jolanta Meirytė - Stugė


Mokytojo misija visais laikais buvo dovanoti šviesą ir meilę žmonėms. Šiandieninis mokytojas ir psichologas, ir aktorius, ir gydytojas. Pasirinkau mokytojo kelią, nes tai didelė atsakomybė prisiliesti prie daugelio vaikų gyvenimų. Jų gyvenimai - lyg įvairiaspalviai drugeliai turintys įvairiausių spalvų.   Visas mūsų gyvenimas - tai tarnystė kitiems, perduodant žinias, ugdant gabumus, puoselėjant gerumą. Būtent todėl aš ir pasirinkau šią profesiją, nes galiu visą tai su meile ir pagarba perteikti jaunajai kartai.

Kūrybiškumas yra būdingas visiems žmonėms, tačiau jis nevienodai pasireiškia. Kūrybiškumo ugdymo procese svarbiausias vaidmuo tenka mokytojui.  Kūrybiškas mokymasis paskatina mokinius į dėstumus dalykus pažvelgti atsakingiau, motyvuotai, padeda atsirinkti reikšmingiausias vertybes.  Kūrybiško mokymosi idėją puikiai perteikia psichologo E. Fromm žodžiai: „Mokytis būti kūrybišku - tai mokytis gyventi“.


DĖMESIO: Svetainė buvo naudojama projekto vykdymo metu, nuo 2015 m. nebeatnaujinama ir 2020 m. bus uždaryta. Aktualios informacijos ieškokite Ugdymo sode.