#
#

Milda Mockūnienė


Mokytojos profesiją pasirinkau neatsitiktinai. Dar būdama trečioje klasėje spręsdavau matematikos užduotis, mokytojai negalėdama paaiškinti kaip tai padariau. Todėl kito pasirinkimo kaip ir neturėjau.

Matematika visada mane viliojo, nuo jos ilsėdavausi aktyviai sportuodama. Ilgus metus buvau orientacinio sporto dalyvė ir trenerė, su mokiniais važiuodavome dalyvauti įvairiose respublikinėse ir tarptautinėse varžybose.

Daug metų dirbdama mokykloje ir nuolat stebėdama moksleivius pastebiu, kad mažėja vaikų noras mokytis matematikos. Todėl savo pamokose stengiuosi į šį dalyką žiūrėti kuo kūrybiškiau. Skatinu vaikus dalyvauti „Kengūros“ konkurse, šiemet net 2 mokyklos devintokai buvo pakviesti dalyvauti tarptautinėje jaunųjų matematikų stovykloje Lenkijoje. Iš  lietuviškų mokyklų buvo pakviesta tik 10 devintokų, todėl labai smagu, kad net du atstovavo mūsų mokyklą.

Daug tikiuosi iš šio projekto, nes matau viziją, kaip sujungus visai skirtinus mokomuosius dalykus galima pasiekti ne tik  geresnės mokymosi motyvacijos, bet ir rezultatų.


DĖMESIO: Svetainė buvo naudojama projekto vykdymo metu, nuo 2015 m. nebeatnaujinama ir 2020 m. bus uždaryta. Aktualios informacijos ieškokite Ugdymo sode.