#
#

Jūratė Tubutienė


Pradinių klasių mokytoja dirbu nuo 1982 m. Tverų vidurinėje mokykloje dirbu nuo 2008 m. Mano darbo  objektas – augantis ir kas akimirką besikeičiantis žmogutis, todėl aš kasdien turiu keistis, kad sugebėčiau įvertinti jo būseną, lūkesčius, troškimus, perteikti žinias, formuoti įgūdžius bei gebėjimus. 

Esu atvira naujovėms, naujiems potyriams. Nuo 2012 m. dirbu ir specialiąja pedagoge – logopede. Man mokytojos darbas yra ne tik profesija, bet ir gyvenimo būdas. Tai tarsi variklis suteikiantis galimybes nuolat ieškoti naujovių, išlikti jaunai savo vidumi, žvelgti į aplinką jaunų žmonių akimis. Mane kaip mokytoją įkvepia mokinių švytinčios akys kažką naują atradus, patyrus, pamačius.

Didžiausia mokinių padėka, kai prieš mane stovi buvęs auklėtinis, šiandieninis abiturientas ir sako: „Mokytoja, man buvo garbė būti Jūsų mokiniu, ačiū Jums“. Dėl šitokių žodžių verta dirbti ir gyventi taip, kad juos išgirstum dar nors kartą. 

Esu aktyvus žmogus – nuolat dalyvauju įvairiuose seminaruose, projektuose, keliu kvalifikaciją. Laisvalaikiu patinka keliauti, skaityti, klausytis klasikinės muzikos, būti gamtoje. Kiekvieną dieną mokykloje pamokų ir pertraukų metu susiduriu su įvairiomis situacijomis, kurių sprendimui reikia kūrybiškumo, todėl esu įsitikinusi, mokytojo darbas ir kūrybiškumas yra neatsiejami dalykai.


DĖMESIO: Svetainė buvo naudojama projekto vykdymo metu, nuo 2015 m. nebeatnaujinama ir 2020 m. bus uždaryta. Aktualios informacijos ieškokite Ugdymo sode.