#
#

Jūratė Puidokienė


Baigiau Vilniaus pedagoginį universitetą, esu chemijos ir technologijų mokytoja. Alytaus Likiškėlių pagrindinėje mokykloje dirbu 22 metus. Vaikus mokau technologijų ir sveikos gyvensenos . Ketvirtus metus mokykloje kuruoju respublikinį projektą „Sveikatiada“.

Man mokytojo darbas neatsiejamas nuo kūrybos. Mokytojas kuria kiekvieną dieną, kiekvieną pamoką ir savo kūryba mielai dalinasi su savo mokiniais.

Esu atvira naujovėms, laikausi nuostatos mokytis visą gyvenimą, stengiuosi visur ir visada įgyti naujų žinių, įgūdžių ir mielai tuo galiu pasidalinti su kitais.

Mėgstu būti gamtoje. Man patinka ruduo, žiema, pavasaris, vasara. Kiekvienas metų laikas man savaip kūrybiškas. Manau, gamta didžiausias menininkas, iš kurio galima semtis begalinių kūrybinių minčių.

„Kūrybinių partnerysčių“ projektas – tai galimybė sutikti įdomius žmones, įgyti naujos patirties ir dar kūrybiškiau pažvelgti į savo mokytojos darbą.


DĖMESIO: Svetainė buvo naudojama projekto vykdymo metu, nuo 2015 m. nebeatnaujinama ir 2020 m. bus uždaryta. Aktualios informacijos ieškokite Ugdymo sode.