#
#
Mes socialiniuose tinkluose
#
#

„Kūrybinių partnerysčių“ komanda organizuoja mokymus mokytojams

Šiandien „Kūrybinės partnerystės“ pradeda projekte dalyvaujantiems mokytojams skirtus mokymus. Į juos rinksis mokytojai, kurie yra aktyviai įsitraukę į „Tyrinėjančios mokyklos“ (TM), „Tyrinėjančios mokyklos kubu“ (TMᵌ) ir „Pokyčių mokyklos“ (PM) programas. Mokymai vyks 9 Lietuvos regionuose ir tęsis visą savaitę, iki vasario 26 dienos. 

Kaip teigia Vilija Navickaitė, „Kūrybinių partnerysčių“ mokyklų veiklos grupės narė, pagrindinis mokymų tikslas yra įkvėpti mokytojus kūrybiškai dirbti ir mokytis projekto metu. 

„Mokytojus raginsime aktyviai dalyvauti svarstymuose apie jų pačių mokymąsi. Pažvelgsime, kaip projekto metu vyksta jų tobulėjimas, kaip projektas ugdo mokytojų kūrybiško darbo gebėjimus“, – teigia V. Navickaitė.

Pasak pojekto atstovės, mokymuose bus reflektuojama mokytojų patirtis, kalbamasi apie naudą ir žinias, kurias jie įgijo bei turės galimybių įgyti projekto metu. Be to, bus dirbama su mokytojų išsikeltais individualiais tobulėjimo tikslais. 

„Jei projekto metu mokytojai nori tobulinti refleksijos įgūdžius arba stebėti ir vertinti mokinių kūrybiškumą, svarstysime, kaip jie gali to pasiekti dirbdami su kūrybos praktikais mokyklose. Taip pat kalbėsime apie galimybes siekti profesinio tobulėjimo tikslų, kuomet mokyklose sukuriama unikali eksperimentavimo ir tyrinėjimo erdvė“, – apie mokymų programą pasakoja projekto atstovė. 

Viename renginyje dalyvaus iki 30 dalyvių. „Kūrybinių partnerysčių“ komanda kartu su regiono kuratoriais bei mokytojais susitiks mokymuose Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje, Kėdainiuose, Kelmėje, Pakruojyje, Marijampolėje, Utenoje ir Lazdijuose.

Mokymų su mokytojais grafikas

Data

regionas

adresas

2014.02.19, 20d.

Kaunas

Karaliaus Mindaugo profesinio mokymo centras, Karaliaus Mindaugo pr.  11, Kaunas, 308 aud.

2014.02.19- 21d.

Klaipėda

Klaipėdos valstybinė kolegija, Jaunystės g.1, Klaipėda, 410 kab.

2014.02.20, 21d.

Kėdainiai

Kėdainių suaugusiųjų ir jaunimo mokykla , S. Dariaus ir S. Girėno g. 52, Kėdainiai  II a. biblioteka-informacinis centras (skaitykla).

2014.02.24,25d.

Kelmė

Kelmės r. savivaldybės suaugusiųjų mokymo centras, Vytauto Didžiojo g.110, Kelmė, II aukštas, vaizdo konferencijų salė.

2014.02.26

Pakruojis

Pakruojo suaugusiųjų ir jaunimo švietimo centras, Vytauto Didžiojo g. 63, Pakruojis, I as aukštas, Didžioji salė.

2014.02.24, 25d.

Vilnius

Vilnius LEU, Profesinių kompetencijų tobulinimo institutas, Studentų g. 47, Vilnius, 15 auditorija.

2014.02.26

Marijampolė

Marijampolės Meilės Lukšienės švietimo centras, Butlerienės g. 3, Marijampolė, I-a auditorija.

2014.02.24, 25d.

Utena

Utenos švietimo centras, Maironio g. 12, Utena, I-as aukštas, mokymų klasė.

2014.02.26

Lazdijai

VšĮ Lazdijų švietimo centras, Seinų g. 1, Lazdijai, III aukštas, konferencijų salė.


DĖMESIO: Svetainė buvo naudojama projekto vykdymo metu, nuo 2015 m. nebeatnaujinama ir 2020 m. bus uždaryta. Aktualios informacijos ieškokite Ugdymo sode.