#
#

Marijampolės Rimanto Stankevičiaus pagrindinė mokykla

Interneto svetainė:  http://www.stankeviciaus.lt/ Mūsų mokykla gyvuoja nuo 1934 metų. Tai antroji pagal senumą Marijampolės mokykla, įsikūrusi pačiame miesto centre. 2002 metais jai suteiktas buvusio mokinio, vienintelio Lietuvoje kosmonauto - bandytojo Rimanto Stankevičiaus vardas. Todėl mūsų nedidelė bendruomenė savo darbais ir kūrybine veikla stengiasi pateisinti  šio garbaus žmogaus vardą. Šias  mokslo metais švęsime mokyklos 80 ties metų jubiliejų.

 Svarbiausias mūsų bendruomenės narys visada buvo ir bus mokinys. Pedagogų kolektyvas atsižvelgdamas į švietimo naujoves pasiruošęs visapusiškai tenkinti jo poreikius. Mokytojai stengiasi atverti savo ugdytiniams platų pasirinkimo galimybių spektrą, formuojantį asmenybę, pajėgią tobulėti, gebančią  dalyvauti Lietuvos kultūriniame ir visuomeniniame gyvenime, jo kaitos procesuose, sugebančią kūrybiškai įsilieti į nuolat besikeičiantį pasaulį.

Norėdami įgyvendinti iškeltus tikslus bendradarbiaujame su miesto bendruomene, šalies ir užsienio mokyklomis. Gerosios patirties, meninių idėjų pasisėmėme dalyvaudami  Comenius projekte apie senuosius nykstančius pasaulio amatus.

Mūsų mokiniai paprasti, nuoširdūs ir smalsūs vaikai, mėgstantys kūrybinę veiklą, kuri  suteikia jiems motyvacijos ir mokymosi procese. Todėl mūsų mokyklos bendruomenė visada atvira naujoms iniciatyvoms ir iššūkiams, kurie skatina pozityvų požiūrį į ugdymo turinio ir kokybės kaitąMarijampolės Rimanto Stankevičiaus pagrindinės mokyklos projektas „Geras įeik, geresnis išeik“
 
Daugiau
      

DĖMESIO: Svetainė buvo naudojama projekto vykdymo metu, nuo 2015 m. nebeatnaujinama ir 2020 m. bus uždaryta. Aktualios informacijos ieškokite Ugdymo sode.