#
#

Molėtų rajono Giedraičių Antano Jaroševičiaus vidurinė mokykla

Interneto svetainė:  www.giedraiciai.moletai.lm.ltDalyvauja „Tyrinėjančių mokyklų" programoje 2012-2013 mokslo metais.

Mokykla įsteigta 1920 m. 1990 m. už meninės estetinės krypties puoselėjimą mokyklai suteiktas buvusio mokytojo dailininko Antano Jaroševičiaus vardas. Mokykloje veikia Giedraičių krašto muziejus. Jame saugomi ir ugdymo procese panaudojami dailininko  A.Jaroševičiaus ir kitų  kraštiečių darbai,  mūsų krašto  istoriją atspindintys dokumentai, daiktai. Mokykloje įkurta mokinių dailės galerija. Puoselėjamas dailininko Antano Jaroševičiaus skverelis su stogastulpiu. 

Mokykla 2011 m. renovuota ES sanglaudos fondo ir ūkio ministerijos ir Molėtų r. savivaldybės lėšomis. Mokiniai turi puikias sąlygas ugdytis: mokomieji kabinetai, kuriuose yra internetas, moderni biblioteka – skaitykla, sporto salė, aikštynas.

Mokykloje mokosi 196 mokiniai iš Molėtų, Vilniaus ir Širvintų rajonų, dirba 30 mokytojų. Mokykla kasdieninėje veikloje vadovaujasi vertybėmis: meile, pagarba ir pasitikėjimu grindžiamas asmenybės auginimas. Svarbus kiekvienas vaikas. Džiugina mokinių pasiekimai: valstybinių egzaminų, įstojimas pagal pasirinktą pirmąją specialybę (2011 m. esame pirmajame Lietuvos dešimtuke), olimpiadų, konkursų, sporto varžybų rezultatai.

Giedraičių kraštui svarbi istorinė praeitis, todėl   kasmet  mokykloje vyksta kovų ties Širvintomis ir Giedraičiais  ir Lietuvos karių dienos minėjimas.  Kartu su bendruomene švenčiame  valstybines šventes. Bendraujame ir bendradarbiaujame su buvusiais mokiniais: tautodailininke  Vanda Giedryte, restauratore Terese Blažiūniene, fotomenininkais Algimantu ir Mindaugu Černiauskais, istoriku Algiu Matulevičiumi.Molėtų rajono Giedraičių Antano Jaroševičiaus vidurinės mokyklos projektas „Paauglys mokykloje: iššūkiai ir atradimai"
 
Daugiau
      

DĖMESIO: Svetainė buvo naudojama projekto vykdymo metu, nuo 2015 m. nebeatnaujinama ir 2020 m. bus uždaryta. Aktualios informacijos ieškokite Ugdymo sode.