#
#

Obelių darželis - mokykla: „Žaisdami mokomės“

Mokykla: Rokiškio rajono Obelių darželis – mokykla

Kūrybos agentas:  Justinas Dūdėnas

Kuriantis praktikas:  Valdemaras Manomaitis

Kuriantis praktikas:  Justina Vinevičiūtė

Kuruojantis mokytojas:  Gita Kolosovienė

 


Tyrinėjimo sritis:  Mokomės žaisdami

Tikslinė grupė:  28 trečiokai, 9-10 metų moksleiviai

Tikslai:  Pagrindinį tikslą formulavome kaip sąlygų, kad mokiniai sparčiau tobulėtų kalbinės raiškos ir dialogo srityje, paiešką. Visgi ne mažiau svarbūs tikslai buvo įdiegti kūrybiško mokymosi tradiciją, pradėti formuoti tam reikalingą infrastruktūrą bei įgudžius.


Norėjome sužinoti ir geriau suprasti, kaip patobulinti mokymo procesą, kad vaikai išmoktų išsakyti savo nuomonę ir išklausyti kitą, kokios reikalingos sąlygos, kad mokiniai sparčiau tobulėtų kalbinės raiškos ir dialogo srityje.

Naujam žaidimui mokiniai patys kūrė istorijas, balsuodami išrinko pačią įdomiausią istoriją „Karalaitis veidrodyje“, sukūrė aplikuotas iliustracijas žaidimui, nulipdė žaidimo figūrėles. Skirstėme vaikus poromis taip, kad kiekvienam tektų padirbėti su kiekvienu vaiku. Pastebėjome, kad abi klasės labiau susivienijo, susidraugavo.

Kūrybiško mokymosi metu sukurta kūrybiškų žaidimų svetainė internete.


Tęsinys

Nuorodos: „Kūrybinių partnerysčių" blogas, tinklaraštis, aprašymas mokyklos tinklapyje, projekto profilis socialiniame tinkle facebook.com - palaikykite!

 
 
 
      
 
 
 
DĖMESIO: Svetainė buvo naudojama projekto vykdymo metu, nuo 2015 m. nebeatnaujinama ir 2020 m. bus uždaryta. Aktualios informacijos ieškokite Ugdymo sode.