#
#

Panevėžio Juozo Miltinio gimnazija

Interneto svetainė:  www.miltinio.panevezys.lm.ltJuozo Miltinio gimnazijos bendruomenė antrą veiklos dešimtmetį sieja su garbingu Režisieriaus vardu. Didžiojo talento įžiebta teatro žvaigždė nušviečia moksleivių – jaunųjų kūrėjų – mintis, laimėjimus, kūrybišką ir patrauklią edukacinę aplinką. Kiekvienas žmogus, peržengęs gimnazijos slenkstį, yra skirtinga asmenybė savo mąstysena, paslaptingu dvasiniu pasauliu. 

Teatrinės ir kitokios kūrybinės veiklos užduotis – atskleisti individualybę, padėti pažinti save, pasitikėti savimi, ugdyti intelektą, ieškoti bendraminčių. Iškilios asmenybės vardas įpareigoja gyventi ir kurti įspūdingos ir ryškios teatro žvaigždės šviesoje.
Tradicijos, kuriomis ypač džiaugiamės: kasmetinės viešos teatro, dailės ir muzikos įskaitos, kas antri metai organizuojami respublikiniai jaunųjų dramaturgų konkursai, bendradarbiavimas su Juozo Miltinio dramos teatru ir Juozo Miltinio palikimo studijų centru.
Juozas Miltinis yra pasakęs: „Menas apskritai yra kaip tam tikros rūšies kaktusų žydėjimas. Jie nuostabiai žydi, bet tik nusileidus saulei ir vieną naktį. Po nakties, tekant saulei, žiedas vėl užsiskleidžia, ir kaip nieko nebuvę. Iš ryto pabudęs, gali net nežinoti, kad kaktusas žydėjo. Į meną reikia skverbtis, reikia laukti, kol jis pražys. Reikia sugebėti juo gėrėtis, suprasti jį.“ Ši Juozo Miltinio mintis – tarsi gimnazijos moto: mums labai svarbu kantriai puoselėti, laukti ir nepraleisti nė vieno kūrybinio sužydėjimo.


Panevėžio Juozo Miltinio gimnazijos projektas „Pažink save”
 
Daugiau
      

DĖMESIO: Svetainė buvo naudojama projekto vykdymo metu, nuo 2015 m. nebeatnaujinama ir 2020 m. bus uždaryta. Aktualios informacijos ieškokite Ugdymo sode.