#
#

Raseinių rajono Nemakščių Martyno Mažvydo vidurinės mokyklos projektas „Atraskime save teatre"

Mokykla: Raseinių r. Nemakščių Martyno Mažvydo vidurinė mokykla

Kūrybos agentas:  Vida Markevičienė

Kuriantis praktikas:  Eugenija Sutkutė

Kuruojantis mokytojas:  Irena Griškienė

 


Tyrinėjimo sritis:  Kūrybiškumas, savirealizacija, bendradarbiavimas

Tikslinė grupė:  23 šeštokai, 12 -13 metų moksleiviai

Tikslai:  Mokinių kūrybiškumo ir naujo, kitokio požiūrio į mokymąsi ugdymas. Tikimės, kad pajutę mokymosi per bendravimą ir bendradarbiavimą džiaugsmą, mokiniai ateityje geriau išnaudos savo galimybes, labiau pasitikės savimi, įgis tyrinėtojo nuostatą į pasaulį.

Mokomieji dalykai, su kuriais susijęs projektas:  Lietuvių kalba, matematika, biologija


Kūrybinė veikla, įtraukta į projektą:  Teatro raiška


Pradinė mokyklos idėja  buvo vaikų mokymosi motyvacijos didinimas, parodant, kad mokytis gali būti ne tik nuobodu, bet ir įdomu.  Patirti mokymosi per bendravimą ir bendradarbiavimą džiaugsmą, naudojant aktyvius mokymo metodus, siekėme realizuoti pravedant  užsiėmimų ciklą su teatro edukologe.

Klasė įgijo komandinio darbo patirtį. Linksma ir žaisminga – pamoka gali būti ir tokia. Vienas berniukas, kuris mokėsi pagal modifikuotą programą ir mažai išreiškė save pamokose, vieno užsiėmimo metu itin rišliai ir drąsiai pasisakė ir visi klasiokai iš nuostabos pradėjo ploti.

Nuorodos: „Kūrybinės partnerystės" mokyklos tinklapyje, projekto profilis socialiniame tinkle facebook.com - palaikykite!

 
 
 
DĖMESIO: Svetainė buvo naudojama projekto vykdymo metu, nuo 2015 m. nebeatnaujinama ir 2020 m. bus uždaryta. Aktualios informacijos ieškokite Ugdymo sode.