#
#

Rokiškio rajono Pandėlio gimnazija

Interneto svetainė:  www.pandeliogimnazija.rokiskis.lm.ltDalyvauja „Tyrinėjančių mokyklų" programoje 2012-2013 mokslo metais.

                  2006 m. – permainų metai: po ilgo ir kruopštaus darbo, įtemptos akreditacijos  Pandėlio vidurinė mokykla tapo gimnazija. Tais pačiais metais pirmą kartą sukurtas mokyklos himnas, herbas, vėliava.  Gimnazija pradėjo įgyti savitą veidą.   Šiandien    galime didžiuotis ir tuo, kad turime  ir mokyklinę uniformą, ir tuo, kad po keleto metų gyvensime gražioje, jaukioje mokykloje. Jau dabar sportuojame ir organizuojame rajono renginius ką tik renovuotame gimnazijos stadione.     
                   Mūsų gimnazija nėra didelė. Joje mokosi 294 mokiniai bendrojo lavinimo klasėse ir 33 mokiniai – specialiosiose klasėse. Tiek bendrojo lavinimo, tiek specialiosiose klasėse mokosi vaikai iš aplinkinių kaimų, įvairių Rokiškio, Biržų rajono vietovių. Tačiau  visi gyvename draugiškai: kartu organizuojame įvairius renginius, šventes.
                   Mokytojų kolektyvas (48 mokytojai) kūrybiškas, draugiškas, bendradarbiaujantis, siekiantis ne tik suteikti dalykinių žinių, bet ir įsijausti į vaikus, juos suprasti, o prireikus ir padėti.  
                    Labai didžiuojamės ir savo mokiniais. Aišku, kaip ir visose mokyklose, yra labai gerai besimokančių ir gana silpnų mokinių. Tačiau jie, ypač šiais mokslo metais, savo pasiekimais ir laimėjimais garsina mokyklą ne tik rajone, bet šalyje. Mokiniai taip pat dalyvauja įvairiuose projektuose, savanorystės akcijose, bendrauja su Latvijos Neretų vidurinės mokyklos mokiniais.
             Mes stengiamės dirbti taip, kad kaimo vaikas galėtų ne tik mokytis, bet ir realizuotų save dalyvaudamas neformaliojo ugdymo būreliuose, maironiečių, ateitininkų, šaulių organizacijose. Mes rūpinamės mokinių karjeros ugdymu, kultūra, išprusimu. Tad mokyklos administracija bei mokytojai stengiasi sudaryti geras sąlygas ne tik mokymuisi, bet ir visapusiškos asmenybės lavinimui. 


Rokiškio r. Pandėlio gimnazijos projektas „Drąsa augti“
 
Daugiau
 
Rokiškio rajono Pandėlio gimnazijos projektas „Gyvieji paveikslai"
 
Daugiau
      

DĖMESIO: Svetainė buvo naudojama projekto vykdymo metu, nuo 2015 m. nebeatnaujinama ir 2020 m. bus uždaryta. Aktualios informacijos ieškokite Ugdymo sode.