#
#

Šakių r. Griškabūdžio gimnazija

Interneto svetainė:  www.griskabudziovidurine.ltMūsų gimnazijoje mokosi mokiniai nuo 1 klasės. Jau pradinėje mokykloje didelis dėmesys skiriamas meniniam ugdymui, todėl mokiniai nuolat dalyvauja projektuose, koncertuose, parodose. Meninio ugdymo ir technologijų dalykus dėsto mokytojai metodininkai, pasiekę aukštų rezultatų. Vyksta neformaliojo ugdymo užsiėmimai, glaudžiai bendradarbiaujama su Griškabūdžio kultūros centru, meninė veikla pristatoma mokyklos ir miestelio bendruomenei.

Tradiciniais renginiais jau tapo rudens bei kalėdinis koncertai, Kaziuko mugė, Bendruomenės diena, mokinių darbai puošia gimnazijos erdves. Dažnai organizuojamos išvykos ir ekskursijos, kurių metu ugdytiniai susipažįsta su paveldo objektais, lavinamas jų meninis skonis, plečiamas akiratis. Dailės būrelio nariai yra tapę tarptautinių ir respublikinių konkursų laureatais, gimnazijos choras dalyvavo visose Dainų šventėse. Mūsų gimnazijos turtas ir pasididžiavimas-kūrybingi, iniciatyvūs, veiklūs moksleiviai ir pedagogai.


Šakių rajono Griškabūdžio gimnazijos projektas „Mokausi + KURIU = Tobulėju"
 
Daugiau
 
Šakių rajono Griškabūdžio gimnazijos projektas „MOKAUSI + Kuriu = Tobulėju"
 
Daugiau
 
Šakių rajono Griškabūdžio gimnazijos projektas „Mokausi + Kuriu =TOBULĖJU"
 
Daugiau
 
„Aplink-A“ Šakių rajono Griškabūdžio gimnazijoje
 
Daugiau
      

DĖMESIO: Svetainė buvo naudojama projekto vykdymo metu, nuo 2015 m. nebeatnaujinama ir 2020 m. bus uždaryta. Aktualios informacijos ieškokite Ugdymo sode.