#
#

Širvintų r. Gelvonų vidurinė mokykla

Interneto svetainė:  http://www.gelvonai.sirvintos.lm.lt/Gelvonų vidurinėje mokykloje mokosi  152 mokiniai ( 0-12 kl.). Šią mokyklą lanko Gelvonų, Čiobiškio seniūnijų mokiniai, taip pat atvyksta iš Ukmergės, Jonavos rajonų.
Mokykla turi neblogą materialinę bazę : biblioteką, skaityklą, bendrabutį, valgyklą, sporto salę. Mokiniai į mokyklą ir į namus vežiojami dviem mokykliniais autobusais.
Mokoma dviejų užsienio kalbų- anglų ir rusų. Kasmet dalyvaujame įvairiuose projektuose, suteikdami mokiniams galimybę ugdytis įvairiai: kelionėse, susitikimuose su kitų šalių mokiniais, vedant netradicines pamokas. Dalyvaujame tarptautiniame projekte COMENIUS, prevenciniuose projektuose.
9- 12 klasėse dėstomas ekonomikos kursas, rengiami susitikimai su verslo žmonėmis. Kartu su Gelvonų krašto bendruomene įgyvendiname projektus, ugdančius bendruomeniškumą. Tokį projektą remia Baltijos paramos ir labdaros fondas.

Širvintų r. Gelvonų vidurinės mokyklos projektas „Erdvė klaustukui“
 
Daugiau
      

DĖMESIO: Svetainė buvo naudojama projekto vykdymo metu, nuo 2015 m. nebeatnaujinama ir 2020 m. bus uždaryta. Aktualios informacijos ieškokite Ugdymo sode.