#
#

Skuodo Pranciškaus Žadeikio gimnazijos projektas (II)

Mokykla: Skuodo Pranciškaus Žadeikio gimnazija

Kūrybos agentas:  Vida Narveišytė

Kuriantis praktikas:  Andrius Chomičius

Kuriantis praktikas:  Kristina Buožytė

Kuruojantis mokytojas:  Laimutė Ronkaitienė

 


Tyrinėjimo sritis:  Ugdymo turinio dekonstravimas, jį vizualizuojant ir aktualizuojant bei remiantis mokytojų ir mokinių asmenine patirtimi ir atsakomybe. Siekimas ugdymo turinį paversti labiau priimtiną mokiniui.

Tikslinė grupė:  II klasės gimnazistai.

Tikslai:  Kaip dekonstruoti ugdymo turinį jį aktualizuojant ir vizualizuojant bei remiantis mokinių ir mokinių patirtimi? Kaip padaryti, kad ugdymo turinys mokiniui būtų kuo labiau priimtinas?

Mokomieji dalykai, su kuriais susijęs projektas:  Lietuvių kalba, biologija, anglų kalba.


Kūrybinė veikla, įtraukta į projektą:  Aktorystė, kinas.


  • Projekto idėja - įgalinti mokytojus ugdymo turinį vaikams pristatyti kūrybiškai: ieškant sąsajų su asmenine vaikų patirtimi, remiantis savo patirtimi, bendradarbiaujant su kolegomis. Mokiniai ir mokytojai kartu kūrė integruotas lietuvių, anglų ir biologijos kūrybines pamokas. Mokiniai susiskirstę į keturias komandas kūrė 20 minučių trukmės užduotis. Į šį laiką įeidavo pateikimas, atlikimas ir vertinimas. Patys mokiniai organizavo ir moderavo 3 pamokų ciklą, tvarkė biudžetą, kuris buvo skirtas priemonėms ir prizams, patys rinkosi tinkamas erdves užduotims, kūrė ir gamino būtinas priemones, reikalingas užduoties pateikimui, atlikimui ir vertinimui. Mokytojai atrinko ir pateikė dalyko turinį, kurį būtina įdėti į užduotis. Mokiniai per patirtį mokėsi išsiaiškinti savo poreikius ir juos patenkinti savo kūrybinio potencialo dėka.

 
 
DĖMESIO: Svetainė buvo naudojama projekto vykdymo metu, nuo 2015 m. nebeatnaujinama ir 2020 m. bus uždaryta. Aktualios informacijos ieškokite Ugdymo sode.