#
#

Ustukių pagrindinės mokyklos „Fiti Miti klasė“

Mokykla: Pasvalio r. Ustukių pagrindinė mokykla

Kūrybos agentas:  Tomas Malukas

Kuriantis praktikas:  Miglė Šalnaitė

Kuruojantis mokytojas: 

 


Tyrinėjimo sritis:  Erdvinio mąstymo, matematikos ir bendradarbiavimo skatinimas

Tikslinė grupė:  16 šeštokų, 12-13 metų moksleivių

Tikslai:  Per erdvės interjero kūrimą ir įrengimą skatinti matematikos gebėjimų ugdymą. Taip pat kelti vaikų motyvaciją mokytis.


Projekto tikslas – per erdvės interjero kūrimą ir įrengimą tobulinti matematinius gebėjimus ir gerinti klasės tarpusavio santykius. Projekte dalyvavo šeštos klasės mokiniai.

Per projektą mokiniai mokėsi dirbti kartu, pastebėjome, kad konkurenciją pakeitė noras bendradarbiauti, mokiniai mokėsi matyti ir klausyti vienas kito. Mokiniai ir mokytojai vis drąsiau ir su didesniu noru įsitraukė į naujas veiklas. Supažindinę su projektavimo metodika, mokiniai braižė klasės brėžinį kompiuterine programa, – tai buvo nauja patirtis, kuri mokinių neišgąsdino. Atlikdami užduotį jie tobulino matematikos ir informatikos žinias. Didelį įspūdį mokiniams padarė molio lipdymas. Tai leido pasireikšti vaikų fantazijoms, kurias bandysime įgyvendinti.

Nuorodos: Projekto profilis socialiniame tinkle facebook.com - palaikykite!

 
 
 
      
 
 
 
DĖMESIO: Svetainė buvo naudojama projekto vykdymo metu, nuo 2015 m. nebeatnaujinama ir 2020 m. bus uždaryta. Aktualios informacijos ieškokite Ugdymo sode.