#
#

Utenos rajono Sudeikių pagrindinė mokykla

Interneto svetainė:  www.sudeikiai.utena.lm.ltDalyvauja „Tyrinėjančių mokyklų" programoje 2012-2013 mokslo metais.

Utenos r. Sudeikių pagrindinė mokykla yra ant gražuolio Alaušo ežero kranto. Čia gyvena, mokosi ir dirba 52 mokiniai, 10 darželinukų ir 30 jais besirūpinančių suaugusiųjų. Ir gyventi, ir mokytis, ir dirbti čia smagu. Kai pavargsti nuo pamokų šiltomis pavasario dienomis, tereikia nusileisti nuo kalniuko ir pūkštelėti į gaivias Alaušo bangas. Žiemą nuo to paties kalniuko pašėlusiai lekia rogutės. O rudenį galima smagiai pasivolioti klevų lapų pataluose... Net vasaros atostogų metu mokykloje klega čia stovyklaujančių vaikų iš visos respublikos balsai.

Tokiame gražiame gamtos kampelyje gražūs ir žmonės, tiek dideli, tiek maži. Jie jau seniai žino vieną dalyką: patys didžiausi darbai nudirbami, kai visi krūvoj; pačios linksmiausios šventės, kai jos švenčiamos kartu. Čia jau seniai nebėra skirstymo į mažuosius, didžiuosius ir suaugusius. Čia esam MES, MŪSŲ MOKYKLA ir ALAUŠAS.Utenos r. Sudeikių pagrindinės mokyklos-daugiafunkcinio centro pojektas „Ritmas po ritmo...!“
 
Daugiau
 
Utenos rajono Sudeikių pagrindinės mokyklos projektas „Kaip žodžiai į darbą ėjo"
 
Daugiau
      

DĖMESIO: Svetainė buvo naudojama projekto vykdymo metu, nuo 2015 m. nebeatnaujinama ir 2020 m. bus uždaryta. Aktualios informacijos ieškokite Ugdymo sode.