#
#

Vilkaviškio r. Pilviškių „Santakos“ gimnazija

Interneto svetainė:  http://www.pilviskiai.lm.lt/Santakos įvaizdžiu pagrįstas mūsų gimnazijos vardas praneša apie moksleivijos sutelktumą ir visos mokyklos bendruomenės interesų bendrumą. Santaka – gyvastingiausia upės vieta, santakoje susibėga, susitelkia iš visur skubantys vandenys, santaka – bendras tėkmės sąlytis, susiliejimas į viena. Ne atsitiktinai „Santakos“ vardą gavusi mūsų gimnazija kaip viena didžiulė mokslo ir žinių tėkmė kasdien sutelkia mokinius iš įvairių kampelių – atokiau įsikūrusių gyvenviečių, kaimų – siekti žinių, mokslo ir saviraiškos galimybių. Gimnazija įsikūrusi nuostabioje vietoje – dviejų upių – Pilvės ir Šešupės – santakoje, mažo Pilviškių miestelio centre, ąžuolų apsuptyje, juosiama tankios medžių juostos iš abiejų pusių. Senas gimnazijos pastatas skaičiuoja metus nuo 1963 metų, kuomet Pilviškiuose buvo atidaryta vidurinė mokykla, vėliau (2007 m.) tapusi gimnazija. 2008 metais gimnazijai suteiktas prasmingas „Santakos“ vardas, įgyta vėliava ir sukurtas gimnazijos himnas.

Gimnazijos moksleiviai aktyviai dalyvauja rajono renginiuose, įvairiuose konkursuose, inicijuoja projektus, mėgsta kūrybinę veiklą ir yra atviri naujovėms. Ugdydamiesi savo gebėjimus mokiniai nuolat ieško nišų, kur galėtų išbandyti save, tobulėti, noriai imasi mokytojų siūlomos užklasinės veiklos. Sportas, žurnalistika, moksliniai tyrinėjimai – dalis tų veiklos sričių, kuriose atrandamos perspektyvos profesinei patirčiai įgyti ir asmeniniam tobulėjimui. Gimnazijos mokytojai nuolat ieško būdų tobulinti mokinių ugdymo procesą, domisi naujausia informacija, kartu su mokiniais yra respublikinių bei Europos Sąjungos inicijuojamų projektų dalyviai ir prizininkai.

Gimnazija aktyviai bendradarbiauja su Pilviškių miestelio bendruomene, nuolat palaiko artimą ryšį su visuomene. Mokiniai lanko miestelio gyventojus švenčių metu, nepamiršta mokykloje dirbusių mokytojų, teikia socialinę pagalbą, savanoriauja. Mokymosi motyvacija, bendruomeniškumas ir tarpusavio supratimas, pagalba ir parama – svarbiausios gimnazijoje ugdomos vertybės.Vilkaviškio r. Pilviškių „Santakos“ gimnazijos projektas „Keičiuosi kurdamas!“
 
Daugiau
      

DĖMESIO: Svetainė buvo naudojama projekto vykdymo metu, nuo 2015 m. nebeatnaujinama ir 2020 m. bus uždaryta. Aktualios informacijos ieškokite Ugdymo sode.