#
#

Vilkaviškio rajono Alvito pagrindinė mokykla

Interneto svetainė:  www.alvitomokykla.ltDalyvauja „Tyrinėjančių mokyklų" programoje 2012-2013 mokslo metais.

Alvito pagrindinė mokykla stovi prie magistralinio kelio, vedančio link Lietuvos pasienio su Kaliningrado sritimi. Čia gilios literatūros tradicijos – už 2 kilometrų Kiršų kaimas su poetų S. Nėries ir K. Bradūno tėviškėmis, abu poetai vaikystėje mokėsi mūsų, tuo metu dar pradinėje, mokykloje. Mūsų mokinių protėvius kažkada čia mokė šviesuolis P. Arminas–Trupinėlis. Kiekvienais metais gegužės mėnesio pabaigoje, kai žydi paširvinčiuos alyvos, į Kiršus atskrenda „Poezijos pavasario“ paukštė. 

Mūsų mokykloje mokosi apie 220 ugdytinių, iš kurių 60 ikimokyklinėse ir priešmokyklinėse grupėse. Mokykla vykdo ikimokyklinę, priešmokyklinę, pradinę ir pagrindinės programos I ir II dalį.

Mokyklos logotipas – saulės spinduliais nušviestame fone atversta knyga, ant kurios puslapių nutūpusi lakštingala – tarsi sako, kad bendruomenė saugo tautinį identitetą, puoselėja tautines tradicijas, papročius, etninį unikalumą, ugdo pilietiškumą ir pagarbą valstybei.
O į mokyklą kviečia tautodailininko mokytojo A. Šatraičio stogastulpis ir buvusių mokinių sukurti medžio darbai. Mokykloje veikia tautinių šokių rateliai, literatų būrelis, mokiniai dalyvauja įvairiuose kūrybiniuose projektuose.Vilkaviškio r. Alvito pagrindinės mokyklos projektas ,,Alvitas prieš 100 metų, 2014 metai”
 
Daugiau
 
Vilkaviškio r. Alvito pagrindinės mokyklos projektas „Aš esu Aš“
 
Daugiau
 
Vilkaviškio r. Alvito pagrindinės mokyklos projektas „Erdvės analizė“
 
Daugiau
 
Vilkaviškio rajono Alvito pagrindinės mokyklos projektas „A komanda"
 
Daugiau
      

DĖMESIO: Svetainė buvo naudojama projekto vykdymo metu, nuo 2015 m. nebeatnaujinama ir 2020 m. bus uždaryta. Aktualios informacijos ieškokite Ugdymo sode.